ee
ee

Pimendavad rulood

Pimendavad rulood on valmistatud spetsiaalsest kangast, mis 100% ei lase valgusel tuppa siseneda, nii et seest on täiesti pime. Need aknakatted on suurepärane valik inimestele, kes töötavad öises vahetuses ja peavad päeval piisavalt magama. Need sobivad ideaalselt ka nii lastetoa kui ka magamistoa, konverentsiruumide, fotoateljeede või hotellide jaoks.


Osta e-poest


Blacout-rulood - täiesti pimendavad rulood

Kliendi soovil saab ruloode väliskülge katta spetsiaalse kihiga, mis peegeldab päikesevalgust, nii et ka kuumal päeval püsib ruumis jahe mõnus temperatuur. Sellel põhjusel on BLACKOUT-rulood funktsionaalne ja praktiline valik kuumuse ja häiriva ebamugavuse vältimiseks.

Blackout-rulood - suurepärane sisekujunduse element

Uuendage oma kodu või töökoht funktsionaalse ja dünaamilise sisekujunduse elemendiga. BLACKOUT-rulood on mitmekülgne valik inimestele, kes hindavad funktsionaalsust ja mugavust. Akna välimus ja sisekujundus on teie interjööri väga oluline aktsent, mis aitab kaasa ruumi visuaalsele laienemisele, annab sellele ülemeelikuse ning lisab häid ja soojasid emotsioone.

Mõelge enne ruloode valimist, mis funktsiooni nad täidavad? Kas peita möödujate pilkude eest, luua originaalset või klassikalist ilme? Või luua ruumis lõbusat ja ülemeelikku atmosfääri? Tänu laiale kangaste ja mustrite valikule täidavad BLACKOUT-rulood ideaalselt kõiki ideid.

Kõige peamine on mitte unustada ruloode ühtlustamist ruumi sisekujunduse ja stiiliga. 

Proovige luua ainulaadne, silmale meeldiv ilme ruumis, kus saaksite pere ja sõpradega koos aega meeldivalt veeta.

Juhtimine

BLACKOUT-ruloodel on mugav juhtimissüsteem. Juhtimismehhanism on täiesti lihtne ja arusaadav. Keti ühele küljele tõmbamine tõstab rulood üles. Pöörates neid teise poole  - laske alla ja panete aken päikese eest kinni. Rulood saab fikseerida igas asendis, nii et saaksite vajalikku valguse kogust sisse lasta.

SOLEMLUX hoolitseb ka teie laste eest. Me mõistame, et mitte alati on võimalik kontrollida, kuhu seekord see vallatu põngerjas jooksis. Väikeste laste jaoks on tavaline kett väga ohtlik. Me soovitame mitte panna kummutid, lauad ja muu madal mööbel ruloode keti kõrvale -  laps võib ronida sinna, takerduda, ja siis võib juhtuda õnnetus.

Selle vältimiseks pakume kahte ohutut võimalust. Kui te otsustate siiski paigaldada BLACKOUT-rulood kettjuhtimisega, pakume osta lisaks kinniti, mis ei lase ketil õhus rippuda, mis on lastele ohutu.

Teine võimalus on automaatjuhtimine. Meie arvates see on mitte ainult kõige ohutum juhtimisviis BLACKOUT-ruloode puhul, kui ka kõige mugavam juhtimine. Puldi abil te saate voodist tõusmata kiiresti akna pimendada. Juhtimissüsteemis ei ole mingeid nööre ega  kette, niimoodi tagate oma lastele ohutus.

Pimendavate ruloode paigaldus

Nagu klassikalised rulookardinad, kinnitatakse ka pimendavad rulood aknaraamile. Kerge kangas keritakse ülaosas kinnitatud torusse, mis on kassetti peidetud. Kasseti värvivalik on väga lai, nii et ruloode värvi saab klapitada iga aknaraami jaoks.

Spetsiaalsed juhikud paigaldatakse koos rulooga. Need juhikud tagavad, et ruloo kangas jääb alati aknaklaasile kõrvale. Isegi tuulistel päevadel akna avamisel jääb kangas klaasi kõrvale.

Suurim pluss on see, et selline süsteem võtab väga vähe ruumi. Aknalaud jääb vabaks, te võite panna sinna lilli ja muid sisustuselemente.

Miks valida primendavad rulood?

• Kaitseb täielikult valguse eest

• Tuba jääb jahedaks ka kuumal päeval

• Sobib magamistuppa või lastetuppa

• Mugav juhtimine

• Ohutu lastele

• Lai värvi ja mustrite valik 

• Lihtne hooldada ja puhastada

Pimendavad rulood on populaarne valik tänu oma erakordsele akna pimendamise ja valguse läbilaskmatusele. Garanteerime, et kõik BLACKOUT-rulood on valmistatud ainult kvaliteetsetest materjalidest. Kõik meie kangad on kaetud immutusainega, nii et nad ei karda niiskust, säilitavad oma kuju ja ei luitu. Samuti ei kogu need kangad nii palju tolmu võrreldes tavaliste kardinatega.

Kas soovite oma kodu või kontori interjööri elustada kaasaegse lahendusega? Või äkki mõtlete, kuidas hoolitseda mittestandardse kujuga aknakatte eest? Võtke meiega ühendust.

Galerii


Osta e-poest

Ühendatud! Küsige.