ee
ee

Puitribakardinad

 


Puitribakardinad

Puu on iidsest ajast tuntud elu- ja energiaallikas. Paljude riikide kultuuris on väga olulisel kohal. Ammusest ajast peale on inimesed puitu kasutanud tööriistade, jalatsite, kaitse ja isegi kaunistuste valmistamiseks. Kaasaegses maailmas elavad paljud inimesed korterites, mis on täidetud külmade metall- ja klaaskonstruktsioonidega, seepärast puidust ribakardinad on suurepärane võimalus tuua loodustunne majja tagasi, mis annab jõudu pärast rasket tööpäeva.

Puitribakardinad meeldivad väga inimestele, kes armastavad looduse naturaalset võlu. Alles nüüdsama olid nad sisekujunduses unustatud ja neid kasutati harva, kuid viimasel ajal üha sagedamini täiendavad inimesed külma metalli ja klaasikonstruktsiooni südamerahu tagavate sooja ja hubase puitribakardinatega.

Erakordsed omadused

Puitribakardinatel on erakordsed omadused. Kuna nad on valmistatud naturaalsest puidust, talvel need puitribakardinad aitavad maja soojana hoida ja vältida aknaklaasilt külmust tuppa sattumist. Vastupidi suvel ei lase puu kuuma päikesesoojust ning majas ei ole liiga palav.

Vastupidavus on nende ribakardinate veel üks eelis. Need on valmistatud õhukesest, kuid väga vastupidavast puidust. See kvaliteetne puit peab vastu aastaid, ilma muutmata selle välimust ega kuju. Puit on vastupidav tänu seda katva spetsiaalse laki omadustele.

Lihtne hooldus  - neid puitribakardinaid on ülilihtne hooldada. Kuigi esmapilgul võivad puitribad tunduda õhukestena, on need palju paksemad kui tavalised ribakardinad, seepärast neid on väga lihtne puhastada, kuna neid on peaaegu võimatu murda. Te võite neid puhastada nagu tavalised ribakardinad: niiske lapi, riide, käsna või tolmuimejaga. Ärge kasutage puhastusvahendid, mis võivad lakki ja selle struktuuri kahjustada.

Juhtimine

Puitribakardinatel on sama juhtimissüsteem kui tavalistel ribakardinatel. Te saate neid juhtida nööri ja pulga abil. Nööriga tõstate ribakardinad üles ja lasete alla. Pulk on ette nähtud ribade kaldenurga muutmiseks.

Puitribakardinad tagavad valguse ja privaatsuse maksimaalset kontrolli puitribade kaldenurga muutmisega. Seetõttu ei ole vajadust ribakardinad üles tõsta, et päikesevalgust väljastpoolt sisse lasta. Tänu puitribade reguleeritavale kaldenurgale te saate suunata valgust kas põranda või laele, kuid samal ajal väljastpoolt keegi ei näe, mis ruumis toimub, seetõttu te peate oma privaatsust.

Miks puitribakardinad?

• Annab interjöörile loodusliku ilme

• Tugevad ja vastupidavad ribad

• Niiskuskindlus

• Lihtne puhastada ja hooldada

• Ohutu lastele (ilma teravate nurkadeta)

• Hoiab sooja ja külma

Tänu nendele omadustele muutuvad puitribakardinad üha populaarsemaks. 

Need kasutatakse mitte ainult kodus kui ka kontorites või isegi kaubandusruumides. Tänu oma loomulikule ja klassikalisele välimusele on neid lihtne kokku sobitada kardinatega erinevates interjöörides. Neid ribakardinaid saab kasutada nii kaasaegses kui ka klassikalises interjööris. Nad rõhutavad omaniku stiilitunnetust ja elegantsi.

Klassikalised puitribakardinad on lastele täiesti ohutud. Nende juhtsüsteemis ei ole ketti ja puitribadel  pole teravaid nurki. Sellel põhjusel on need palju turvalisemad lastetoa jaoks võrreldes tavaliste ribakardinatega. Tänu oma ajatu klassikalise välimuse ja erakordse vastupidavusele see toode teenib lastetoas pikka aega.

PuitribakardinadGalerii
Ühendatud! Küsige.