ee
ee

Fotorulood

Vabasta oma kujutlusvõime ja ideed! Fotorulood on suurepärane võimalus luua erakordset interjööri, kus saate välja tuua oma loomingulisi mõtteid või inspireerivaid ideid. Fotorulood on populaarne tehnoloogia, mille käigus kanname teie illustratsiooni, foto, joonise või muu graafilise elemendi kvaliteetsele kangale. Kui teil ei ole oma ideed, saate valida meie jooniste seast, mis paistavad silma unikaalse välimuse, mängulisuse ja originaalsusega.

Fotorulood

Püüame muuta teie kodu stiilseks ja eksklusiivseks. Seetõttu eristuvad meie fotorulood kangaste kvaliteedi ja valiku rohkusega. Meie valikus on sadu graafilisi lahendusi, mis sobivad ideaalselt ruloodele. Just nii on iga meie klient õnnelik ja tootega rahul!

Omapärane ja praktiline

Kõik sõltub teie soovidest ja püüdlustest.

Võib-olla otsite inspiratsiooni oma igapäevatoimingutest või soovite näha enda jaoks armsat ja olulist kuju? Fotorulood annavad võimaluse teie ideid ellu viia.

Neid aknakatteid saate kasutada muudel eesmärkidel. Tänu lihtsale kinnitusmehhanismile saab neid paigaldada aknaraamile, seinale või lakke. Seega sobivad need rulood ideaalselt ruumi erinevateks osadeks jagamiseks või seina kaunistamiseks.

Lisaks nendele eelistele täidavad fotorulood kõiki tavapäraste rulookardinate funktsioone. Need kaitsevad teid otsese päikesevalguse eest, tagavad privaatsust takistavad toa ülekuumenemist

Fotorulood reklaami jaoks

See on suurepärane viis reklaamimiseks, sest ruloode kangale saame kanda missugust tahes graafilisi elemente. Fotoruloodel võib olla teie ettevõtte logo, reklaamlause või muud atribuudid. Seetõttu saavad sellised rulookardinad üheks odavaimaks reklaamimeetodiks.

Samuti võivad fotorulood olla reklaamiks mõeldud sisustusdetail. Kuna saame need” TO “Saate need rulood seinale või lakke kinnitada, mistõttu on see ideaalne koht teie ettevõtte reklaamlause või logo jaoks. Tulevaste klientide ja firma külaliste jaoks on see fotoruloo koheselt märgatav. See on mugav ja taskukohane idee, kuna ruloode asukohta saab kergesti muuta.

Kanga valik

Värvilisest  kuni täiesti värvituni, lilledest arhitektuurini - need on vaid mõned näited, mida saab fotoruloodel kujutada.  Üldiselt leiate sadu erinevaid fotosid, jooniseid või illustratsioone. See lai valik annab teile võimaluse leida ideaalset kangast ruloode jaoks.

Valida saab ka erinevate omadustega kangaste vahel. On võimalik  valida standardset, BLACK OUT või päikesevalgust peegeldavat riiet.

BLACK OUT kangaga fotorulood  blokeerivad täielikult päikesevalgust, nii et isegi päikeselisel päeval võib tuba pimedaks muutuda.

Päikesevalgust ja soojust peegeldav kangas püüab kinni 90% teie tervist kahjustavast päikese ultraviolettkiirgusest  ja vähendab ruumis soojust 85% võrra. Samal ajal on kangas seestpoolt läbipaistev, kuid ruumi sees pole midagi näha. Samuti eemaldab fotoruloo valguse peegeldust teleritest, arvutitest või muudelt ekraanidelt, nii et saate rahulikult vahetpidamatult  arvutiga töötada või mängida arvutimänge. 

Standardsest kangast fotorulood sõltuvalt kanga paksusest, värvist ja tihedusest peavad kinni valguse erinevat kogust. Õhukesed materjalid ja erksad värvid lasevad rohkem päikesevalgust, nii et ruum on piisavalt ere ja valgusküllane. Tihe ja tume materjal laseb vähem päikesevalgust, nii et ruumid on palju pimedamad.

Miks valida "solemlux" fotorulood?

• Sobivad erineva suurusega akendele

• Kõrgema kvaliteediga materjalid

• Erakordselt atraktiivne hind

• Tõhus päikesekaitse

• Suurepärane alternatiiv kardinatele

• Ei võta täiendavat ruumi

• Suurepärane valik neile, kes soovivad teostada originaalseid ideid

SOLEMLUXi fotorulood on valmistatud kvaliteetsest ja vastupidavast materjalist, nii et nad töötavad teie jaoks aastaid. Kui otsite oma akendele eksklusiivseid lahendusi, võtke meiega ühendust ja me ilmtingimata aitame teid.
Galerii
Ühendatud! Küsige.