ee
ee

Voldikkardinad

Erakordse kvaliteediga, voltidesse pressitud ning väga kerge kannas, mis on kinnitatud aknaraamile. Plisseekardinad eristuvad funktsionaalsuse ja mitmekülgsuse poolest. Loo eksklusiivne atmosföör oma kodus või kontoris. Lai valik kangaid ja mustreid võimaldab neid kardinaid kasutada igasuguses interjööris.


Osta e-poest


Voldikkardinad

Voldikkardinatel ei ole eraldi juhtimismehhanismi, mis tuleks paigaldada aknaraami või ukseraami välisküljele. Kardinad on alati klaasile väga lähedal. Tänu sellele ei kahjusta aknad ega uksed seina viimistlust seestpoolt. Kardinad on alati klaasile väga lähedale, nii et tänu sellele aknad või uksed seestpoolt ei kahjusta seina viimistlust.

Kardinate voltimine ja eksklusiivne juhtimine

Voldikkardinate juhtimine on veel üks nende volditud kardinate eripära. Juhtimine toimub nii ülevalt alla kui ka alt üles ning  kardinad saab fikseerida akna keskele. Voldikkardinad pakuvad kõiki neid võimalusi. Tänu erakordsele juhtimisele saate kergelt sulgeda ainult akna keskmise, ülemise või alumise osa.

Voldikkardinate juhtimine on privaatsuse garantii. Sobib neile, kes elavad kortermajades, eramajades, suvilates, mõisates või töötamiseks kontoris. Kardinate alla laskmine ainult akna ülaosast annab teie kodule või kontorile otsese päikesevalguse, kuid kaitseb teid soovimatute pilkude eest, hoides akna alumist osa suletuna.

Voldikkardinatel on kaks juhtimisvõimalust. Esimene on käsitsi juhtimine (käepideme abil), kui aknad on väga suured, saab kasutada lisapulka. See on üks populaarsemaid võimalusi. Teine võimalus on automaatne kardinakontroll. Tänu mõlemale juhtimissüsteemile ei ole vaja puudutada kardinate  kangast. Need mugavad juhtimismeetodid hoiavad teie kardinate kangast pikka aega puhtaks ja kahjustamatuks.

Lai kangavalik

Teie kindlasti leiate sobiva endale värvi või mustri! Meie veebipoest saate valida ligi 160 erineva kanga ja mustri vahel. Kliendid on kõige rohkem rahul immutatud, kõvade kangastega. Suur valik kangaid ja mustreid võimaldab kõigil leida endale ideaalse toote.

Ruumi siseneva päikesevalguse koguse vähendamiseks valige tumedamates toonides kangad või täiesti läbipaistmatud ja päikesekaitsega kangad. Kas soovite väljendada oma tundeid ja soove? Siis võib-olla on õige valik teile - mustriline või erakordselt värviline kangas.

Meie poes samuti saate valida kardina profiili värvi. Hetkel on meil saadaval kaheksa võimalikku profiilivärvi. Seetõttu saab kardina profiili rakendada kõigile aknaraamidele.

Kardinate voltimine - hooldus

Plissee- ehk voldikkardinaid on lihtne hooldada ning isegi aknast eemaldada, mis ei vaja spetsialisti abi. Pärast lahtivõtmist võite kangast leotada vees koos mitteagressiivse pesuvahendiga. Seejärel loputada väikese veevooluga ja kuivatada volditud asendis, nii et säiliks kangas ja selle elastsus.

Ärge muretsege, see pole ainus viis kardinate puhastamiseks. Neid kardinaid saab puhastada ka niiske lapiga või isegi tolmuimejaga.

Volditavad kardinad sobivad akende eritüüpidele

Veel üks voldikkardinate eelis! Tänu lihtsale paigaldusele ja kergele konstruktsioonile saab voldikkardinaid kergesti kasutada erineva kuju ja suurusega akendele. Olenemata sellest, kas aknad on ovaalsed, ruudukujulised, kolmnurksed või muud kuju, sobivad need kardinad igale aknale.

Uued kaasaegsed majad eristuvad suurendatud akende poolest. Üha rohkem ilmub maju koos suurte vitriinakendega. Seda tüüpi akendele ka saab paigaldada voldikkardinaid. Isegi suurtel akendel säilitavad nende kardinate kangad oma sirget ja korrapärast kuju. Mitmekülgsed ja erakordsed plissee- ehk voldikkardinad lisavad ainulaadse võlu ja unikaalsust igale interjöörile.

Mis teeb volditud kardinad unikaalseks?

• Lihtne puhastada ja hooldada

• Erakordselt lai kanga ja mustrite valik 

• Sulgeb akna valitud osa: alumist, ülemist või keskmist

• Rakendub kergesti erineva kujuga akendele

• Akende ja uste avamisel ei kahjusta siseviimistlust

• Kangas klaasile lähedal (isegi tuulisel päeval)

• Väga kerge mehhanism, mis ei koorma aknaid ega uksi

• Ohutu lastele - juhtimisahelad puuduvad

• Vajadusel lihtne eemaldada (pole vaja spetsialisti abi)

Kas soovite oma kodu või kontori interjööri elustada kaasaegse lahendusega? Või äkki mõtlete, kuidas hoolitseda mittestandardse kujuga aknakatte eest? Võtke meiega ühendust.

Galerii


Osta e-poest

Ühendatud! Küsige.