ee
ee

Putukavõrgu rulood


Putukavõrgu rulood

Putukavõrgu rulood on kogu maailmas tuntud ja laialt kasutatav vahend ruumide kaitsmiseks soovimatute putukate vastu. See on eriti asjakohane soojal hooajal, kui te elate metsa, märja või soise ala või pargi lähedal - nii kaitsete ennast ja oma perekonda ebameeldivate väikeste külaliste vastu.

Putukavõrgu rulood – see on kaasaegse disaini ja erakordse praktilisusega kaitse.

Neid võrkrulood võib sobitada nii akende kui ka ustega. Need paigaldatakse akna või ukseraami välisküljele. Tänu mugavale juhtimismehhanismile kangas hõlpsasti keritakse kompaktsesse kassetti, mis paigaldatakse ülaosale, väljaspool akent. Kassett ühineb aknaga niimoodi, seega on peaaegu nähtamatu ja võtab väga vähe ruumi.

Võrkruloode võred on alternatiividest paremad. Saad need igal ajal kokku panna. Erinevalt suurtest ja kohmakatest putukavõrkudest on neid mugav talviseks ajaks eemaldada. Just see täiendav mugavus eristab neid teistest

Täiendav kaitse

Putukavõrgu rulood kaitsevad teid mitte ainult putukate vastu, nagu kärbsed, sääsed või mesilased, vaid aitavad ka tuulega väljastpoolt puhutud ebemeid või õietolmu kinni hoida. 

See on eriti tähtis tundlikele inimestele, kes vaevlevad allergia käes. Tolmu ja õietolmu kogus siseruumides väheneb, ning  kui elate metsa või pargi lähedal, langevad puulehed või õied enam majja ei pääse. Te saate pidevalt nautida värsket hommikust, õhtust või öist ilma.

Putukavõrgu rulood ja nemde materjal

Meie pakume kolme tüüpi võrke. Kõik võrkraamid kaitsevad teid putukate eest, kuid igal võrgul on mõni täiendav omadus või eripära.

Putukavõrgu raam –  tavaline eristamatu raam putukate eest kaitseks Kergelt kaitseb tolmu ja suurema mustuse (näiteks, ebemed, langevad puulehed jne) eest.  

Antiallergiline putukavõrgu raam  - ise võrk on oluliselt suurema tihedusega, pakkudes seega suurepärast kaitset allergiat põhjustavate taimede õietolmu eest. Samal ajal pakub see võrgutüüp oluliselt paremat kaitset tavalise tolmu eest, kuid ei peata õhuringlust.

"Nähtamatu" putukavõrgu raam – see ei kaitse tolmu ja allergeenide eest, kuid täidab suurepäraselt oma tööd kaitstes putukate eest. Võrk on valmistatud süsinikkiust, sellepärast kanganiidid on ülitugevad ja peaaegu nähtamatud. See võrk laseb ruumidesse oluliselt rohkem valgust, samuti parendab vaadet õue.

Putukavõrgu raame saab ka külgedelt täiendavalt tihendada, et vältida putukate sisenemist raamide vahedest.

Kasutamine mitte ainult kodus

Putukavõrgu ruloosid leidub kõige sagedamini kodus, taludes või terrassidel, kuid on need ka ettevõtete jaoks populaarne valik. Sellised rulood on eriti populaarsed restoranides, kohvikutes, toidupoodides ja teistes toiduainetööstuse asutustes. Putukavõrgu rulood kaitsevad ideaalselt ruume soovimatute sääskede, kärbeste, mesilaste ja muude putukate eest, tagades samas pideva õhuringluse.

Miks valida Solemlux putukavõrgu rulood?

• Kaitseb isegi kõige väiksemate putukate eest

• Putukavõrgu ruloosid saab kasutada aastaringselt

• Saate valida erinevate võrguvärvide vahel

• Võrgud on vastupidavad niiskusele, tuulele ja päikesevalgusele.

• Mugav juhtimismehhanism

• Valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest

Kas otsite lahendust, mis tagab maksimaalset kaitset putukate eest kodus, maal või oma ettevõtte territooriumil? Meie võrkrulood tagavad, et isegi kõige väiksemad putukad ei satu teie koju. Võtke meiega kohe ühendust ja me nõustame teid,  aitame teil otsustada, millised võrkrulookardinad tagavad teile kõige paremini vaikset ja hubast puhkust, kui te naudite värsket õhku suveõhtutel.

Kas soovite oma kodu või kontori interjööri elustada kaasaegse lahendusega? Või äkki mõtlete, kuidas hoolitseda mittestandardse kujuga aknakatte eest? Võtke meiega ühendust.


Osta e-poest

Ühendatud! Küsige.