ee
ee

Pakettaknaruloo

Roletai plastikiniams langams, kitaip dar vadinami kasetiniai roletai. Suteiks galimybę greitai ir nesudėtingai atnaujinti patalpų interjerą. Jie yra vertinami ne tik dėl savo funkcionalumo, bet ir dėl estetinės, beveik nepastebimos valdymo sistemos.
Osta e-poest


Pakettaknarulood

Rulood pakettakendele on üks populaarsemaid akende katmise viise. See on ka praktiline viis päikesevalguse või pimediku ajal ümbritsevate pilkude eest peitumiseks, mis ei nõua suuri investeeringuid.

Plastaknad on Leedus tänapäeval kõige populaarsem valik. Seetõttu pole üldse üllatav, et PVC-aknaid ostvad inimesed otsivad korralikke aknakatteid päeva ja öö jaoks.

Ruloode paigaldamine

Rulood pakettakendele kinnitatakse aknaraami külge. Rulookardina kangas keritakse akna ülaosas olevale torule, mis on kassetti peidetud. Lai valik kassettvärve tagab, et ruloo mehhanism sobib keskkonna ja akna kontuuridele. See näeb välja esteetiliselt meeldiv ja korrastatud.

Rulood pakettakendele paigaldatakse alati koos spetsiaalse juhikuga. See tagab, et kangas jääb alati vastu klaasi. Isegi tugeva tuule korral jääb rulookardina materjal tihedalt vastu klaasi, nii et akna avamine pole hirmus. See paigaldusviis erineb sellega, et aknaraam ei ole paigaldamise käigus kahjustatud.

Suur eelis on see, et selline süsteem võtab väga vähe ruumi ja on seetõttu praktiliselt märkamatu. Aknalaud jääb täiesti vabaks, nii et saate panna sinna lilli, hoida esemeid või muid kodudekoori elemente.

Pakettaknarulood ja kakga valik

Ruloode tootmiseks kasutab SOLEMLUX ainult kõige kvaliteetsemaid kangaid, mis peaaegu ei kogu tolmu ja ei pleegi täielikult. Sel põhjusel on pakettaknarulood vastupidavad ja teenivad pikka aega.

Lai värvide ja mustrite valik võimaldab teil oma kodu interjööri uuendada. Ärge kartke proovida, pakettaknarulood sobivad hästi klassikaliste kardinatega. Samuti saate valida rulookardinad mitmetes erinevates toonides, mida on samuti lihtne valida.

Arvestage alati oma interjööri domineerivate värvidega, kuid ärge unustage ka nende funktsionaalsust. Valige kanga õige tihedust. Paks kangas peaaegu kunagi ei lase päikesevalgust läbi ning oluline on ka kanga värv.

Tumedamat värvi ja tooni pakettaknarulood blokeerivad rohkem päikesevalgust, muutes ruumi pimedamaks ja jahedamaks. Heledat tooni paigaldatud rulookardinad muudavad tuba heledamaksd, nii et ruumis on hubane atmosfäär.

Pole tähtis, millist kangast teie valite, mõlemat tüüpi pakettaknarulood pakuvad suurepärast kaitset ümbritsevate pilkude vastu ja tagavad privaatsust.

Juhtimine, mis ohutus laste jaoks

Pakettaknaruloodel on lihtne juhtimismehhanism. Kõik mehhanismid on lihtsad ja kasutamisel mugavad. Ketti ühele küljele tõmmates lasetakse rulood alla, tõmmates vastupidises suunas – rulood keritakse üles. Geniaalne lihtsus. 

 SOLEMLUX mõtleb ka teie lastest. Mõistame, et ei ole võimalik alati jälgida ja kontrollida neid. Väikeste laste jaoks on tavaline kett väga ohtlik, mängides võivad lapsed tahtmatult keerata ketti kaela ümber... Selle vältimiseks pakume kahte ohutut võimalust. Seetõttu on pakettaknaruloodel täiendav ketilukk, mis on lastele ohutu. See on usaldusväärne ja ohutu viis õnnetuste vältimiseks.

Teine võimalus on automaatjuhtimine. Juhtimissüsteemis pole mingeid nööre ega kette. Pakettaknarulood juhitakse mobiilse kaugjuhtimise puldiga. See meetod on väga mugav ja ohutu.

Miks valida "solemlux" pakettaknarulood

• Kaitseb päikese eest ja pakub privaatsust

• Lihtne hooldada ja puhastada

• Lihtne paigaldada

• Rulookaardina kangast saate ise vahetada

• Valmistatud individuaalmõõtude järgi

• Lai valik kangaid ja värve

• Mugav juhtimismehhanism

• Ohutus lastele

Interjööri uuendamine uute rulookardinate abil elavdab kodu või kontorikeskkonda. Annate ruumidele uusi värve ja hubasust ning kaitsete end otsese päikesevalguse eest. Pakettaknarulood on funktsionaalne ja originaalne kaunistuse viis ning nüüd on parim põhjus  ruloode ostmiseks!

Kas soovite oma kodu või kontori interjööri elustada kaasaegse lahendusega? Või äkki mõtlete, kuidas hoolitseda mittestandardse kujuga aknakatte eest? Võtke meiega ühendust.

Galerii


Osta e-poest

Ühendatud! Küsige.