ee
ee

Putukavõrgu raamid

Aknaraamidele on võrkraame lihtne ja kiire kinnitada. Need raamid ei sega akende avamist ega sulgemist. Paigaldame putukavõrgud aknast väljapoole. Seejuures kasutame metallplaate või vedrusid, et kinnitada võrkraame plast-, puit- või alumiiniumakendele. Meie kliendid kasutavad enamasti võrkraame suviselt soojal ajal ning seejärel eemaldavad need ülejäänud aastaks. Samas on neid võimalik kasutada aastaringselt. Lihtne kinnitusmehhanism muudab paigaldamine ja eemaldamise hõlpsaks.

Kõik putukavõrgu tüübid on praktiliselt nähtamatud. Võrgud ei kaitse mitte ainult putukate, vaid ka langevate puulehtede, suurema tolmu ning lilledelt pärinevate ebemete eest.


Osta e-poest


Erinevat tüüpi putukavõrgu raamid

Meie pakume kolme tüüpi võrke. Kõik  võrkraamid kaitsevad teid putukate eest, kuid igal võrgul on mõni täiendav omadus või eripära.

Putukavõrgu raam –  tavaline eristamatu raam putukate eest kaitseks. Kergelt kaitseb tolmu ja suurema mustuse (näiteks, ebemed, langevad puulehed jne) eest.  

Antiallergiline putukavõrgu raam  - võrk ise on oluliselt suurema tihedusega, pakkudes seega suurepärast kaitset allergiat põhjustavate taimede õietolmu eest. Samal ajal pakub see võrgutüüp oluliselt paremat kaitset tavalise tolmu eest, kuid ei peata õhuringlust.

"Nähtamatu" putukavõrgu raam – see ei kaitse tolmu ja allergeenide eest, kuid täidab suurepäraselt oma tööd kaitstes putukate eest. Võrk on valmistatud süsinikkiust, sellepärast kanganiidid on ülitugevad ja peaaegu täiesti nähtamatud. See võrk laseb ruumidesse oluliselt rohkem valgust, samuti parendab vaadet õue.

Võrkraame saab ka külgedelt täiendavalt tihendada, et vältida putukate roomamist raamide vaheliste tühimike kaudu.

Putukavõrgu raamid ustele

Putukavõrgu raamid sobivad samuti igasugustele ustele. Me saame neid kasutada plast-, puit- või alumiiniumuste jaoks. Pole tähtis, kas teil on korter mitmekorruselises majas või elate oma majas  - need võrkraamid sobivad igale kodule. Putukavõrgu raamid võimaldavad uksed täielikult sulgeda ja avada, kaitstes teid putukate eest, kuid samal ajal ei takista need ruumidesse värske õhu sisenemist.

Kasutamine mitte ainult kodus

Putukavõrgu raame leidub tavaliselt kodus, terrassidel või korterelamute rõdudel. Kuid kasutatakse need ka restoranides, kohvikutes, toidupoodides või muudes tootmisüksustes. Need raamid töötavad suurepäraselt, kaitstes ruumi  soovimatute kärbeste, sääskede ja muude valguse või lõhnaga meelitatud putukate eest.

Miks valida Solemlux putukavõrgu raamid?

• Lihtne ja kiire paigaldus

• Lihtne eemaldada ja kinnitada

• Võrk on peaaegu nähtamatu

• Ei vähenda loomulikku valgust ruumis

• Ei sega akna täielikku avamist

• Peab kindlalt ka tugevale tuulele või vihmale vastu

• Tagab täielikku kaitset putukate eest

• Kaitseb õietolmu eest

• Tugev, vastupidav toode

Inimestele, kes armastavad oma kodus mugavust ja puhtust, on putukavõrgu raamid suurepärane valik. Kõrgeima kvaliteediga SOLEMLUX tooted võimaldavad teil nautida värsket õhku, avades oma maja aknad täielikult, kartmata putukaid, tolmu ja muud mustust.

Kas soovite oma kodu või kontori interjööri elustada kaasaegse lahendusega? Või äkki mõtlete, kuidas hoolitseda mittestandardse kujuga aknakatte eest? Võtke meiega ühendust.
Galerii


Osta e-poest

Ühendatud! Küsige.