ee
ee
UAB "SOLEMLUX", on üks Leedu kiiremini kasvavaid ettevõtteid. Müüme ja toodame kõrgeima kvaliteediga tooteid, mis aitavad võtta siseruumides päikesevalguse kontrolli alla. Hoolitseme sellest eest, et tunneksite end mugavalt nii kodus kui kontoris.

Meie ettevõte on vaid üle kümne aasta vanune, ent oleme jõudnud tuntust koguda rulookardinate ja päikesekaitsete turul Leedus ning välismaal. Esmakordselt alustasime oma tegevust 2008. aastal väikese, kuid sihikindla meeskonnaga. Aja jooksul on meie meeskond aina kasvanud. Tänaseks on saanud meist oluline tegija, mis konkureerib suurimate kaubamärkidega.

Tegevusaja jooksul oleme jõudnud arusaamani, et siseruumide päikesekaitsetooted omavad tähtsust mitte ainult funktsionaalsuse, vaid ka esteetilise välimuse poolest. Laiendame tootevalikut pidevalt, et pakkuda uuenduslikke ja praktilisi lahendusi. Meie kvaliteetsed tooted muudavad teie interjööri ainulaadseks ning täidavad ruumide soojuse ja hubasusega.

2018. aastal sai meie ettevõte aumärgi "Tugevaim Leedus" ning aupreemia "Aasta Gasell" ühe kiiremini kasvava ettevõtte eest Leedus.


 

MIKS VALIDA SOLEMLUX?

Me hoolitseme oma klientide eest ja teeme kindlaks, et meie tooted vastaksid alati kõrgeimatele standarditele. Jälgime viimaseid trende, ent samaaegselt loome neid ka ise. Vastame kõige nõudlikemate klientide ootustele, proovides uusi juhtimissüsteeme ning eksperimenteerides värskete lahendustega.

Solemluxi meeskonnas on üle 30 kogenud spetsialisti. Nad aitavad teil valida endale kõige sobivaima lahenduse. Meie töötajate kogemused ja kvalifikatsioon kindlustavad võimaluse jääda turuliidriks ja arendada uusi klientide vajadustele vastavaid tooteid.

Meeskond on jõud

Tõstame pidevalt oma töötajate kvalifikatsiooni ja tootevaliku kvaliteeti, tuginedes kaasaegseimatele ning kasutajasõbralikematele lahendustele. Jälgime pidevalt värskeid trende maailmas ja osaleme sageli messidel ning konverentsides. Võid olla kindel, et kõik Solemluxi tooted haakuvad tänaste ülemaailmsete suundumuse ja standarditega.

Täiustume koos oma äriprotsessidega

Solemlux (UAB SOLEMLUX) viib hetkel ellu projekti “Ärijuhtimissüsteem vastavuses Euroopa Liidu investeeringute rakenduskava 3. prioriteediga aastateks 2014–2020”. Rakendusmeede „Väikese ja keskmise suurusega äri konkurentsivõime tõstmine“ nr 03.3.1-LVPA-K-806 „E-äri LT“. Projekti peamine eesmärk on ettevõtte tootlikkuse konkurentsivõime tõstmine
elektroonilise ärijuhtimissüsteemi kasutuselevõtu kaudu.

Kiire kasv

Aastakümne jooksul on ettevõte Leedu turul märkimisväärselt kasvanud. Ostjad hindavad
toodete atraktiivset välimust, kõrget kvaliteeti ja tasakaalukaid hindu.

2018. aastal ehitasime uue ja avara 1500 m2 tehase, sest tellimuste arv kasvas märgatavalt. Kaasaegsete seadmetega varustatud tehas tagab töötajatele mugava töökeskkonna. Samaaegselt võimaldab see pakkuda suuremat tootmismahtu koos tänapäevastele standarditele vastava ressursside haldamise süsteemi. Loomulikult toob see kaasa kõrgeima toodete kvaliteedi.

Oleme alati kliendi lähedal

Meie ettevõtte missioon on alati kliendi probleemi lahendamine ning talle õige lahenduse pakkumine. Seejuures oleme paindlikud, austame oma kliente ning hoolitseme nende eest kõikides koostöö etappides.

Vastavalt kliendi soovile võime tulla tema koju ja teha tellimuse täitmiseks vajalikud mõõtmised täiesti tasuta. Enamasti annab see inimestele kindluse, et asjad saavad õigesti tehtud. Pealegi on klientidel võimalik külaskäigu ajal pidada meie spetsialistiga nõu.

Me hindame aega ja tema, kui oluline on kiire ja põhjalik vastus. Meil on reegel: vastame igale päringule 24 tunni jooksul. Muidugi püüame seda teha veelgi kiiremini.

Ühendatud! Küsige.