ee
ee

Püstlamellkardinad

Narmaslamellkardinad saab kasutada nii kontorites kui ka eluruumides. Tänu erakordselt laiale värvivalikule on neid narmaslemallid lihtne sobitada iga kujundusega. Tavaliselt selliseid kardinaid valivad need, kes armastavad funktsionaalsust ja kaasaegset välimust. Narmaslamellid võivad asenada teie päevaseid või öiseid kardinaid.

Tänu vastupidavatele, kuumuskindlatele ja päikesekindlatele materjalidele peavad need kardinad vastu kaua. Kuigi nöörid võivad tunda äärmiselt õhukestena ja nõrkadena, nad kindlasti ei ole sellised. Narmaslamellkardinad  peavad kõrget temperatuuri vastu ja ei karda niiskust. Neid on lihtne hooldada ja puhastada.


Osta e-poest


Juhtimine ja paigaldus

Narmaslamellkardinate juhtimine toimub lihtsa ja kerge nöör-ja-kettmehhanismiga. Kardinate tõmbamiseks ühele või teisele poole või keskelt äärtele tõmmake nööri. Täielikult pole kardinaid vaja kerida, nii et võid pimendada ainult ühte akna poolt. Tänu ketile saate muuta ribade pöördenurka.

Selline juhtimismehhanism võimaldab teil kontrollida väljast tuleva valgusekogust mitte ainult kardinate eemaldamise teel, kuid ka vertikaalsete ribade nurga muutmise teel. Niimoodi teie saate naturaalset valgust siseruumides, kaitsete mööblit ja majapidamistarbeid otsese päikesevalguse eest.

Teie saate ise kergesti paigaldada sellist tüüpi kardinaid. Ülilihtne ja kergesti arusaadav mehhanism ei vaja eriteadmisi. Narmaslamellid võivad olla paigaldatud kas akendele,  lagedele või isegi seinte niššidele. Aknakonstruktsioon ei ole kahjustatud paigaldamise ajal. Seda saab kasutada ka kolmnurk- või trapetsikujulistes akendele, kus ülemise akna kontuur ei ole horisontaalne.

Narmaslamellide valik

Meie poolt müüdavatel narmaslamellidel on väga lai värvivalik. Nii suur valik laiendab nende kardinate kasutamise võimalusi. Kardinate ühe osa võib moodustada erineva tooniga ribadest. See tähendab, et teil on võimalus kombineerida erinevat värvi narmaslamellid. Üks lamell võib olla hall ja teine ​​valge. Klient saab valida ja sobitada lamellide värve, luues niimoodi eksklusiivset ja originaalset kaunistuslahenduse.

Meie poolt valmistatava narmaslamellkardinate riba laius on 89 mm. See võimaldab kasutada neid kardinaid ka väga väikestes ruumides. Sellise laiusega ribad sobivad ideaalselt nii suurte kui ka väikeste akende jaoks. Kardinate maksimaalne laius 3,5 meetrit võimaldab neid rulood kasutada ka suurte, erimõõdus akende puhul.

Ebastandardne kasutamine

Tänu lihtsale kinnitusmehhanismile saab neid kardinaid kasutada eksklusiivse disainiga interjööri loomiseks. Akendel on need kardinad sageli ühendatud ruloodega või tavaliste ribakardinatega.

Need, kes originaalseid, kasutab neid kardinaid sageli seinte või muude ruumi elementide kaunistamiseks. Kasutage neid narmaslamellkardinaid suvemaja ukse kaunistamiseks või eraldi tubades. Kõik sõltub teie kujutlusvõimest ja soovidest.

Miks valida Solemlux narmaslemellkardinad?

• Lai värvivalik

• Igal ribal võib olla erinev värv

• Väga mugav juhtimismehhanism

• Kaasaegne kardinate lahendus

• Sobib väga suurtele akendele

• Loob erakordset mugavustunnet

Nende omaduste tõttu narmaslamellkardinad kasutatakse nii kontorites kui ka kodus. Tänu lihtsale kasutamisle interjööris ja kergele paigaldamisele valitakse need kardinad sageli dekoratsiooni osaks. Narmaslamellkardinad kiiresti saavad populaarsust kogu maailmas ja Leedus. Kui arvate, et on aeg oma kodu interjööri uuendada, narmaslamellid  on suurepärane lahendus.

Kas soovite oma kodu või kontori interjööri elustada kaasaegse lahendusega? Või äkki mõtlete, kuidas hoolitseda mittestandardse kujuga aknakatte eest? Võtke meiega ühendust.

Galerii


Osta e-poest

Ühendatud! Küsige.