ee
ee

Ribakardinad

Erinevad värvitoonid ja mustrid võimaldavad kasutada neid kardinaid igasuguses interjööris. Töötuppa või kontorisse valivad kliendid sageli valgetes või hallides toonides kardinad. Sobitades teiste interjööridetailidega võite luua luksusliku interjööri.


Osta e-poest


Ribakardinad

Horisontaalsed rulood on valmistatud alumiiniumist, mis teeb need vastupidavaks tooteks. Valida saab alumiiniumribade vahel laiusega 16 kuni 25 mm. Alumiinium tagab, et kardinad on korrosioonikindlad ja püsivad kaua. Seetõttu saab seda tüüpi kardinaid paigaldada kõrge niiskuse tasemega ruumidesse.

Meie poolt valmistatud ribakardinad on kaetud spetsiaalse kattega, mis kaitseb neid aasta aasta aasta järel tuhmumise eest ja ei kogu tolmu. Meil on suur värvivalik, neist kõige populaarsemad on halli ja valge toonid, puidu imitatsioon.

Erinevad toonid ja mustrid võimaldavad kasutada ribakardinaid erinevates interjöörides. Tööruumide ja kontorite jaoks valivad kliendid tavaliselt valgeid või halle ribakardinaid või nende värvide toonides. Teiste sisustusdetailidega ribakardinaid ühendades saab luau luksuslikku interjööri.

Juhtimine

Ribakardinatel on ülilihtne juhtimismehhanism. Nad juhitakse nööri, keti või käepideme abil. Võib paigaldada juhtimismehhanismi akna vasakule või paremale küljele. Tänu sellele juhtimisele saab ribakardinaid kergesti üles ja alla lasta, fikseerides neid  vajalikul kõrgusel.

Need kõrgekvaliteetsed ribakardinad pakuvad maksimaalset kontrolli valguse koguse üle. Tänu reguleeritavatele alumiiniumribadele lastakse ruumi soovitud valguse kogus. Ribakardinatega võib  kasutada arvutit, vaadata televiisorit või kasutada muid ekraaniga elektroonilisi seadmeid saate igas toas, isegi päikesevalges.

Erineva suurusega alumiiniumribad aitavad luua ruumis kahte erinevat tooni heledat varju. 16 mm ribad loovad pastelseid, veidi tumedamad toone, 25 mm ribad aga annavad ruumile heledama tooni.

Samal ajal tagate endale soovitud privaatsust. Mõlemad ribalaiused pakuvad maksimaalset kaitset soovimatute pilkude eest, samas võimaldades päikesevalgusel ruumi siseneda.

Hooldus

Ribakardinad vajavad väga lihtsat hooldust.  Tänu erakordsele tootmisprotsessile ja materjalidele on ribakardinad ülimalt vastupidavad ja ei kogu tolmu. Alumiiniumribad tagavad lihtsat ja kerget puhastusprotsessi. Ribakardinaid võib puhastada kõigil tavalistel viisil: niiske või kuiva lapiga, tolmuimejaga, käsnaga jne.

Võrreldes riidest ruloode või püstlamellidega vajab see toode tõenäoliselt kõige vähem hooldust.

Traditsioonilised ribakardinad

Ribakardinad võivad olla paigaldatud klaasi vahele, lakke, aknaraami või seinale. Lai valik kinnitusvahendeid ja juhtimismehhanisme võimaldab neid kardinaid kohandada kõiki tüüpi ja kuju akendega.

Kõik toodetud SOLEMLUX’i  poolt ribakardinad on kõrgekvaliteetsed ja vastavad kõrgeimatele standarditele.  Me valmistame tooteid vastavalt teie individuaalvajadustele! Seetõttu vastavad kõik ribakardinad teie aknaraami suurusele.

Mille poolest erinevad ribakardinad?

• Lihtne paigaldus puit-, plast- või alumiiniumprofiiliga akendele.

• Sobib mittestandardsete aknakujudele

• Paigaldamine klaasile igas asendis

• Pikaajaline ekspluatatsioon

• Lihtne juhtimismehhanism

• Lihtne puhastada ja hooldada

• Niiskuskindlus

• Ei ole keeruline ruumi varustamine vajaliku valguse kogusega 

• Lihtne paigaldada

Just need omadused teevad ribakardinaid populaarseks ja armastatuks. Tänu oma esteetilisele väljanägemisele kasutatakse neid mitte ainult tööruumides, vaid ka kodus. Kodus on ribakardinad kergesti sobitavad tavaliste kardinatega.

Ribakardinad SOLEMLUX on klassika, millest on saanud osa sisekujundusest. Ribakardinad võimaldavad värskendada interjööri ilma suurte finantskuludeta.

Kas soovite oma kodu või kontori interjööri elustada kaasaegse lahendusega? Või äkki mõtlete, kuidas hoolitseda mittestandardse kujuga aknakatte eest? Võtke meiega ühendust.

Materjalid ja värvid
Galerii


Osta e-poest

Ühendatud! Küsige.