ee
ee

ZEBRA ruloo ÖÖ-PÄEV

Rulood ÖÖ-PÄEV (teisisõnu  Zebra rulood) on uuenduslik, kaasaegne ja moekas viis akende katmiseks. Rulood ÖÖ-PÄEV on valmistatud horisontaalsete triipudega kahekordsest kangast. Üks triip on hõredakoelisest, poolläbipaistvast mattkangast, teine aga on tihedam ja läbipaistmatu.


Osta e-poest


Rulood ÖÖ-PÄEV

Reguleerides kattuvuse nende triipude vahel saate vähendada või suurendada  sissepääseva valguse hulka. Nagu klassikalistes ruloodes, juhitakse rulood ÖÖ-PÄEV keti abil. Ruloode kangas keritakse ülemisse ossa sisse ehitatud torusse, mis on kaetud spetsiaalse profiiliga ja on peaaegu nähtamatu.

Üks ruloo – isegi kaks funktsiooni

Rulood ÖÖ-PÄEV rahuldavad ka kõige nõudlikumate klientide soove. 

Kui teie jaoks on oluline kvaliteet, ilme  ja vastupidavus - olete leidnud, mida otsisite!

Nende ruloode eripära on funktsionaalsus. Ruloo asendi muutmiseks piisab ühest lihtsast liigutusest ning päev väljaspool akent võib kodus muutuda ööks. Kas soovite näha, mis toimub tänaval? Teil ei ole vaja rulood täielikult üles tõsta! Reguleerides ruloo asendit ööst päevale, te saate päevakardinatega väga sarnase efekti. Seetõttu teie näete, mis toimub väljaspool akent, kuid keegi väljaspool teid ei näe. Tänu sellele disainilahendusele hoiate oma privaatsust ja kaitsete end soovimatute pilkude eest

Vahetage vanad kardinad

Kardinad on viimasel ajal muutunud igavaks, üleliigseks ja mitte-ergonoomiliseks sisekujunduse lahenduseks. Lisaks võtavad kardinad palju ruumi, mis vähendab oluliselt ruumi toas. Rulood võtavad väga vähe ruumi päeval ja öösel, nii et teie tuba jääb avaraks.

Kardinaid on raske hooldada, nad koguvad palju tolmu ja mustust. Rulood ÖÖ-PÄEV on tavaliste kardinate täielik vastand. Neid on äärmiselt lihtne puhastada ja hooldada. Võrreldes tavaliste kardinatega ei setti kangale palju tolmu. Saate neid puhastada niiske lapi või tolmuimejaga. Vältige agressiivsete pleegitavate puhastusvahendite kasutamist

Ruloodel ÖÖ-PÄEV on lai valik kangaid ja mustreid, Seetõttu teie kindlasti leiate kardinatele alternatiivi. Kas olete minimalistliku skandinaavia, ülemeeliku või klassikalise stiili pooldaja -  meie poolt pakutavad värvid ja mustrid rahuldavad kõigi vajadusi.

Üks ruloo asendab teie päevaseid ja öiseid kardinaid. 

Proovige ette kujutada, kui mugav ja praktiline see on, ning samas teie värskendate oma sisestust.

Juhtimine

Nagu klassikalised rulookardinad, juhitakse need ZEBRA ehk ÖÖ-PÄEV rulood kettmehhanismi abil või elektrimootoriga. Samuti on olemas lastele ohutu keti kinniti, mis on spetsiaalselt välja töötatud laste ohutuse tagamiseks ja nende ohust eemale hoidmiseks.

Ohutuse ja mugavuse huvides soovitame siiski alati valida kaugjuhtimispuldi. See juhtimine on äärmiselt mugav, kuna siis ei ole kette ega nööre. See on ka väikeste laste kasvatamiseks kõige turvalisem valik.

Miks valida rulood päeval ja öösel

• Päevaseid ja öiseid kardinaid pole enam vaja

• Valgusvoog reguleeritakse ruloode tõstmata

• Sobib erinevatele akendele

• Lai valik kangaid ja värve

• Kaitse otsese päikesevalguse eest

• Lihtne hooldada ja puhastada

Rulood kiiresti saavad populaarsust mitte ainult Leedus, kuid ka Lääne-Euroopas, USA-s ja teistes riikides, kus on päikesekaitse eriti oluline. Need aknakatted on leedulaste seas populaarsed oma lihtsuse, kerguse ja esteetilise välimuse tõttu. Need ei võta palju ruumi, nii et aknalaud jääb täiesti vabaks.

Kas soovite oma kodu või kontori interjööri elustada kaasaegse lahendusega? Või äkki mõtlete, kuidas hoolitseda mittestandardse kujuga aknakatte eest? Võtke meiega ühendust.

Galerii


Osta e-poest

Ühendatud! Küsige.