ee
ee

ZEBRA ruloo ÖÖ-PÄEV

MINI BESTA päeva- ja öökardinad kaitsevad mitte ainult päikesevalguse, vaid ka võõraste pilkude eest. Sarnaselt tavalistele ruloodele aitavad need kardinad kaitsta elu- ja tööruume ülekuumenemise eest.
Osta e-poest


Minirulood ÖÖ-PÄEV
Minirulood paistavad silma atraktiivse hinnaga. Pakitud kanga peitmiseks paigaldatakse need ilma kassetita. Külgjuhikute asemel kasutatakse läbipaistvat joont. Need on mõeldud väikeste ja keskmise suurusega akende jaoks. See on odavaim viis kaasaegse ja esteetilise välimusega akende katmiseks. Lihtsalt looge oma kodus või töökeskkonnas hubane õhkkond!
Lai valik kangaid

Minirulood paistavad silma äärmiselt laia kangavärvide, mustrite ja materjalide valikuga. Teil on ainulaadne võimalus valida enam kui 600 erineva kanga seast. Rikkalik valik võimaldab leida sobiva ruloo igale interjöörile. Lõpuks saate oma unistused ellu viia taskukohase hinnaga.

Kvaliteetne ja vastupidav kangas ei pleegi, ei muuda oma kuju aastatega. Mõned kangad on niiskuskindlad. Need kangad koguvad võrreldes tavaliste kardinatega oluliselt vähem tolmu, nii et saate ruloode harvemini puhastada. Neid on ka lihtsam puhastada. Kuna neil on lihtne kinnitussüsteem, saate neid kergesti eemaldada ja puhastada. Saate seda puhastada niiske lapiga, käsnaga või jaheda veega. Ärge kasutage agressiivseid, värvi muutvaid puhastusvahendeid.

Enne rulookardina valimist soovitame teil välja selgitada oma vajadused ja eesmärgid. Lai valik kangaid võib ruloode valimisel tekitada segadust. Seetõttu aitame teid.

Kõigepealt otsustage vajaliku kanga tihedus. Paks tihe materjal laseb palju vähem päikesevalgust, muutes ruumid tumedamaks. See võib nõuda elektri kasutamist. Õhuke ja hõre kangas laseb vastupidi rohkem päikesevalgust sisse, nii et isegi ruloode paljastamisel siseneb ruumi minimaalne valgusvoog.

Teiseks mõelge lihtsalt hele või tume värv, mille valite. Tumedat värvi kangas vähendab oluliselt ka läbilaskvat valgust, muutes ruumid tumedamaks. Hele kangas laseb rohkem valgust sisse, nii et isegi kui aknad katta, on ruum piisavalt valgusküllane.

Ja kolmas, kaaluge mustreid. Meil on nii mustad kui ka heledad kangad. Kõik sõltub ruumi olemasolevast sisemusest; proovige rulood sobitada olemasolevate joonte ja värvidega. Mini rullkardinad aitavad teie kodus või kontoris esteetilist, meeldivat ja atraktiivset välimust saada

Miks rullkardinad Mini firmalt "Solemlux"?

• Üks odavamaid aknakatteid turul

• Kvaliteetsed materjalid

• Vastupidav toode

• Lihtne kontrollida valguse hulka ruumis

• Kaitseb soovimatute pilkude eest, tagab privaatsuse

• Lihtne kasutada.

Mini rullkardinad on üks odavamaid ja praktilisemaid viise akende katmiseks. Need on mõeldud väikeste ja keskmise suurusega akende katmiseks. Rullkardinate eelised kodudes ja kontorites on juba ammu aktsepteeritud. Need mitte ainult ei kaitse ruume otsese päikesevalguse eest, vaid tagavad samal ajal rohkem privaatsust ja kaitsevad ruume kuumuse eest. Lisaks on see interjööri suurepärane detail. Lai valik kangaid ja mustreid tagab, et igaüks leiab endale sobivad rulood.

Kas soovite oma kodu või kontori interjööri elustada kaasaegse lahendusega? Või äkki mõtlete, kuidas hoolitseda mittestandardse kujuga aknakatte eest? Võtke meiega ühendust.
Galerii


Osta e-poest

Ühendatud! Küsige.