ee
ee

Rulookardinad

Tõenäoliselt on paljud meist kogenud kirjeldamatut tunnet, kui saad vaadata oma koduaknast taevas triivivaid pilvi või eredalt säravaid tähti. Hommikul õrnalt kuldsete päikesekiirte all üles ärkamine on tõeline õndsus. Katuseaken võib aga nauditavast kodusest disainielemendist muutuda rusuvaks peavaluks. Päikese kõrgemale tõuset muutuvad ruumid väga kuumaks ning otsese päikesevalguse eest on võimatu pääseda.


Katuseakende rulood

Katuseakna rulood on süsteem, mis töötab hästi kaldakendega. Katuseakna rulood  paigaldatakse tavaliselt ülemistele korrustele või eramajade pööningutele. Need rulood on valmistatud spetsiaalsetest kvaliteetsetest materjalidest, mis on päikesevalguse vastupidavad, ei pleegi, ei muuda kuju aja jooksul, seepärast on neid ülilihtne hooldada ja puhastada.

Katuseakna rulood kinnitatakse katuseakna raamile. Nagu tavalised rulood, need keritakse torule, mille saab peita spetsiaalsesse kassetti. Seega kaitsete ruloode kangast täiendavalt tolmu eest ja saate esteetilist ilme. Rulood koos kassettiga ühinduvad kogu aknaraamiga, muutes need peaaegu nähtamatuks. Tänu spetsiaalsele juhtimissüsteemile jääb ruloo kangas alati klaasile vastu ja liigub koos kogu klaasi ulatuses. Niimoodi teie võite katuseakna täielikult ära kasutada, osaliselt või täielikult seda avada.

Spetsiaalselt teie pööningu jaoks

Paljud meist soovivad võimalikult palju aega pööningul veeta. Neis eksklusiivse atmosfääriga ruumides saame puhata, sõpradega aega veeta või tööd teha. Praktiliselt igal pööningul võite näha mitut katuseakent, mis tagavad piisava päikesevalguse.

Katuseakende kaudu võib siseneda liialt palju kuumutavaid päikesekiiri, mis muudavad pööningul viibimise võimatuks. Niiviisi hakkavadki inimesed akende lisamist kahetsema. Probleemi lahendavad katuseakna rulood. Meie lai kangavalik pakub nii kaitset päikese eest kui tõelist täiendust interjöörile.

Katuseakna rulood erikangaga

Me soovitame valida järgmisest kolme erineva kvaliteediga kangast: BLACK OUT, Screen kangas või päikesevalgust ja soojust peegeldavad kangad.

BLACK OUT kangas - täielikult pimendab ruumi, blokeerib 100% valgusvoost ja kaitseb ka kuumuse eest.

Screen kangas on spetsiaalne tehnoloogiline materjal, osaliselt läbipaistev, mis võimaldab päikesevalgusel läbida, kuid samas kõrvaldab kõik peegeldused seadmete ekraanidel. Seetõttu ei häiri päike televiisori vaatamist, arvutis mängimist või töötamist.

Kangas päikesevalguse ja kuumuse vastu on parim valik! See kõrgeimatele standarditele vastav materjal kaitseb teid otsese päikesevalguse ja ruumi kuumutamise eest. Väljastpoolt on see täiesti läbipaistmatu, samas kui vaatate seestpoolt, näete selgelt pilti aknast väljas.

Lai kangavalik akna katteks võimaldab kõigil leida opimaalse variandi. SOLEMLUXi katuseakna rulood on ökonoomne ja praktiline lahendus, mis annab ruumile erakordse ilme ja mugavuse.

Miks valida Solemlux katuseakende rulood?

• Kaitseb kuumuse ja päikesevalguse eest

• Sobib kõikidele akendele

• Lihtne kasutada isegi raskesti ligipääsetavate katuseakende korral

• Lai värvi- ja kangavalik 

• Lihtne paigaldus

• Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest

• Vastupidav toode

Katuseakna rulood on tõhus ja populaarne vahend otsese päikesevalguse ja ruumide soojendamise eest kaitsmiseks. Kuumadel suvepäevadel ei lase nad ruumidel soojeneda ja talvel hoiavad nad ruumides soojust. Loomulikult annab see aknakate teie kodu interjöörile uue, ainulaadse ja hubase ilme.

Galerii
Ühendatud! Küsige.