ee
ee

Rulookardinad

Ruloo on mehhanism, mille saab kinnitada aknaraami, seina või isegi lae külge. Mehhanismi ülemises osas on toru, millele on keritud rulookangas. Seda kangast saab üles-alla juhtida kettmehhanismiga. Minirulood saab paigaldada külgedelt kulgevate läbipaistvate võllidega. See aitab hoida kangast aknale lähedale isegi tuulisel päeval.
Osta e-poest


Minirulood
Minirulood sobivad inimestele, kes otsivad parimat hinda ja kvaliteeti. See toode on juba paljude klientide hulgas proovitud ja väga populaarne. Pole kahtlust, et toote populaarsuse määravad selle erakordsed omadused. 

Minirulood omavad ainulaadset disaini, kaasaegset tehnoloogiat ja esteetika kombinatsiooni, mis mitte ainult täiendab teie kodu interjööri, vaid kaitseb suurepäraselt päikesekiirte eest ja pakub rohkem privaatsust.

Minirulood paistavad välja hea hinnaga. Need paigaldatakse ilma kassetita, mis on mõeldud kokku keritud kanga varjamiseks. Külgjuhikute asemel kasutatakse läbipaistev võll.  Minirulood on ettenähtud väikestele ja keskmise suurusega akendele. See on odavaim viis akende kaunistamiseks kaasaegse ja esteetilise kujundusega. Looge hubane atmosfäär teie kodus või tööl!

Lai kangavalik

Minirulood eristuvad äärmiselt värvide, mustrite ja materjalide lai valikuga. Anname teile unikaalse võimaluse valida üle 600 erinevatest kangavariantidest. Selline lai valik võimaldab teil aknakatteid kohandada iga interjööri jaoks. Lõpuks saate realiseerida oma fantaasiad ja unistused jõukohase hinnaga.

Kvaliteetne ja vastupidav kangas - ei pleegi, ei muuda oma vormi aastate jooksul. Mõned kangad on niiskuskindlad. Need kangad koguvad võrreldes tavapäraste kardinatega oluliselt vähem tolmu, nii et saate rulood harvemini ja kergemini puhastada. Kuna neil on lihtne kinnitussüsteem, saate neid lihtsalt eemaldada ja puhastada. Te saate puhastada rulookangast niiske lapi, käsna või jaheda veega. Ärge kasutage agressiivseid ja pleegitavaid puhastusvahendeid.

Enne  rulookanga valimist soovitame teil välja selgitada oma vajadused ja eesmärgid. Suur valik kangaid võib ruloode valimisel tekitada segadust. Seetõttu aitame teil valida õiget kangast.

Kõigepealt otsustage, millist kanga tihedust vajate. Paks ja tihe materjal laseb palju vähem päikesevalgust, muutes ruumi pimedamaks, mis omakorda viib elektrienergia kasutamisele. Õhuke ja hõre kangas  vastupidi laseb rohkem päikesevalgust, nii et ruumi siseneb maksimaalne valgusvoog. 

Teiseks peaksite mõtlema, millist heledat või tumedat värvi valite. Tume kangas vähendab oluliselt ka läbiva valguse hulka, muutes ruumi tumedamaks. Heledat värvi kangas laseb rohkem valgust, nii et isegi kui teie panete aknad kinni, jääb ruum üsna heledaks.

Ja kolmandaks mõelge mustrid läbi. Meil on saadaval nii tumedad kui heledad kangad mustriga. Kõik sõltub ruumi olemasolevast interjöörist, proovige rulood ühendada olemasolevate joonte ja värvidega. Minirulood  annavad esteetilise, meeldiva ja atraktiivse ilme teie kodus või kontoris.

Miks valida "solemlux" minirulood?
  • Üks odavamaid rulookardinaid turul 
  • Kvaliteetsed materjalid 
  • Vastupidav toode 
  • Kerge kontrollida valguse kogust ruumis 
  • Kaitseb soovimatute pilkude eest, tagab privaatsuse 
  • Lihtne juhtimine

Minirulood on üks odavamaid ja praktilisemaid aknakatteid. Need on ettenähtud väikestele ja keskmise suurusega akendele. Rulookardinate kasu on juba ammu tunnustatud nende kasutamisel kodus ja kontoris. Need mitte ainult kaitsevad ruume otsese päikesevalguse eest, vaid tagavad samal ajal suuremat privaatsust ja kaitsevad ruume kuumuse eest. Lisaks on rulookardinad suurepärane ruumi sisustusdetail. Lai valik kangaid ja mustreid annab garantiid, et igaüks leiab endale sobivat rulood.

Kas soovite oma kodu või kontori interjööri elustada kaasaegse lahendusega? Või äkki mõtlete, kuidas hoolitseda mittestandardse kujuga aknakatte eest? Võtke meiega ühendust.

Galerii


Osta e-poest

Ühendatud! Küsige.