ee
ee

Putukavõrgud

Seestpoolt saate ukse avada nagu tavaliselt, midagi ei muutu. Lihtsalt ukse avades on teil ukse sisse ehitatud kvaliteetne, eriti vastupidav raam. See raam on valmistatud tugevast alumiiniumkonstruktsioonist, nii et võrk koos raamiga jääb stabiilseks ja hoiab oma kuju aastaid.

 


Osta e-poest


Kaitse mitte ainult putukate eest

Kas teil on õietolmuallergia? Siis kaitsevad teid putukavõrgu uksed suurepäraselt ka selle ebameeldivuse eest. Võrkuksed mitte ainult aitavad kaitsta tüütute putukate eest, vaid aitavad ära hoida võililleehme või papliebemete, langevate puulehtede, tolmu ja õietolmu tuppa väljastpoolt sattumist. Tänu nendele omadustele märkimisväärselt väheneb allergeenide arv ruumides. Võrkuksed on suurepärane abiline allergikutele.

Raamivärvi valimine

Meie konkurendid pakuvad tavaliselt ühte või kahte  võrgu värvi. Meie võime teile pakkuda laia valikut võrkkanga värve, sest hoolitseme iga kliendi individuaalsete vajaduste eest. Nii saate kohandada putukavõrgu uste raamid iga maja fassaadi ja eksterjööri detailidega.

Aknadega kokku sobitamine

Putukavõrgu uksed sobivad ideaalselt ka erinevatele akendele. Me saame neid kokku sobitada plast-, puit- või isegi alumiiniumakendega. Neid võrke võite kasutada igas kodus, olgu see siis teie oma kodu või korter kortermajas. Putukavõrgu uksed akende ja uste jaoks võimaldavad teil unustada sääskedest, kärbestest, kevadisest ehmest  ja lendavast õietolmust, ning samas saate vabalt ja takistamatult kasutada aknaid ja uksi.

Kasutamine mitte ainult kodus

Kuigi putukavõrgu uksi leidub kõige sagedamini eramajade terrassidel või korterelamute rõdudel, on nende kasutusala laiem. Need võrgud on populaarsed väikestes toidupoodides, kondiitritoodete kauplustes, kalakauplustes ja muudes tootmiskohtades. Need tagavad suurepärast toiduainete kaitset soovimatute kärbeste ja muude parasiitide eest, keda meelitavad toiduainete lõhnad.

Putukavõrgu uksed on mugavalt avanevad mõlemalt poolt tänu mugavale sulgemiskäepidemele, mis silmanähtavalt tugevdab ka kogu uksekonstruktsiooni. Käepide jagab ukseprofiili kaheks osaks - alumiseks ja ülemiseks, nii et ukse esteetiline välimus ja kuju jäävad muutumatuks ka aastate jooksul.

Miks valida "Solemlux" putukavõrgu uksed?

• Kerge sobitada erinevate uksesuurustega

• Lihtne puhastus ja hooldus

• Võrkuksed kaitsevad ka kõige väiksemate putukate eest

• Kvaliteetne alumiiniumist võrkuks säilib oma kuju pikka aega

• Mugav paigaldada nii uksele kui ka seinanišile

• Võrk on läbipaistev, laseb valgust läbi ja seetõttu ei pimenda ruumi

• Ei takista värske õhu ringlust

• Isegi sageli avatav võrkuks säilib oma esialgse kuju

Putukavõrgu uksed on praktiline ja kaasaegne valik neile, kes soovib vältida sumisevaid putukaid  oma kodus ja otsivad täielikku mugavust, samuti neile, kellel on õietolmuallergia ja kes tahab hingata värskemat õhku oma kodus.

Kas soovite oma kodu või kontori interjööri elustada kaasaegse lahendusega? Või äkki mõtlete, kuidas hoolitseda mittestandardse kujuga aknakatte eest? Võtke meiega ühendust.
Galerii


Osta e-poest

Ühendatud! Küsige.